KONST / Litografier / Litografier 14513035
nr 1451 3035
Michel Macréau
(1935-1995), Frankrike
Litografier, 2 st, Signerade, numrerad 13/100 respektive 25/50. Oramade lösa blad. Bladets mått: 48,5x65 - 58x84 cm
Kondition: slitage
Michel Macréau, fransk konstnär född 1935, död 1995.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 februari 2022
kl 20:57:39
25/2 06:36:55